wtorek, 7 lipca 2015

Drewniana kartka z Harrego Pottera / Wooden Harry Potter postcard

Polski: Wczoraj w mojej skrzynce znalazłem dość nietypową drewnianą kartkę pocztową. Dostałem ja od mojej penpalki z Chin. Pocztówka jest bardzo szczegółowa i zachwyca swoim nieregularnym kształtem. Na kartce widnieje dokładnie odwzorowane godło domu Ravenclaw z serii książek o Harrym Potterze. Ciekawostką jest literówka w nazwie domu, ale mimo to jestem zachwycony kartką. Jest to już druga drewniana widokówka w mojej kolekcji.


English: Hi There! I got this wonderful wooden postcard Yesterday. There is Ravenclaw emblem on the front side of the postcard. Ravenclaw is one of the four Houses of Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry from Harry Potter books. Postcard is awesome i am so happy that i got it from my penpal.


4 komentarze:

 1. This wooden card is so amazing. I'm a Harry Potter fans too, but more interested in Slytherin :) what an anomaly interest of me, right?

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacja! Uwielbiam HP i nie pogardziłabym taką kartką :) a zapis nie jest błędny, to po holendersku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niesamowita drewniana pocztówka! Nie mam żadnej wykonanej z drewna kartki w swojej kolekcji, a ta jest niesamowita! Uwielbiam Harrego, więc bardzo byłabym zadowolona z takiej zdobyczy:)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń