wtorek, 28 stycznia 2014

Swap z Tajwanu / Swap from Taiwan

Polski: Witam serdecznie! Ostatnio w ramach wymiany otrzymałem list od kobiety pochodzącej z Tajwanu. Na kopercie znajdują się trzy ładne znaczki z obrazkami mięty, rozmarynu oraz z wizerunkiem drewnianego konia. Ostatni znaczek jest związany z nowym rokiem chińskiego kalendarza. Początek roku konia przypada na piątek 31 stycznia. Wewnątrz koperty znajdowało się wiele pięknych znaczków związanych z moimi zainteresowaniami. Bez wątpienia najbardziej ucieszyły mnie dwa zestawy znaczków z obrazkami drzewek bonzai oraz dwa znaczki z podobiznami jeży. Na skanach znajdujących się poniżej prezentuje te, które moim zdaniem są najciekawsze.


English: Hello there! Today I want to show You my newest mail. I got a letter from a Taiwanese woman. It was packed in nice long envelope with three nice stamps. There is one special stamp on the botom of envelope. There is a picture of horse. It is connected with the year of wooden horse in chinese callendar. Chinese New Year will begin on friday, January 31. There was plenty of wonderful stamps inside of envelope. But two sets of Bonsai stamps and two hedgehog stamps are my favourite ones. On the pictures below You can see most interesting stamps from this mail.


5 komentarzy:

 1. Znaczki są niesamowite! :) Najbardziej podobają mi się przedostatnie, świetne są :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Drugi znaczek z jeżami jest przeuroczy!
  A nawiązując jeszcze do Twojego komentarza: w gimnazjum też miałam szafki, które przydawały się, aby schować jakieś bloki, pastele, farby itp. i buty na przebranie, a w środku miałam przyklejone kilka złotych myśli ;) Widzę, że to ozdabianie szafek to chyba już taka tradycja, haha ;) Szkoda, że Tobie i Twoim kolegom nie udało się zrealizować nietypowych planów dotyczących światełek led, to by było coś ;)
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 3. Te jeże... zazdroszczę. Ale wszystkie są urocze i ładne te znaczki. Fajnie by było nie tylko dostać list z Tajwanu, ale też tam polecieć!

  OdpowiedzUsuń