poniedziałek, 17 lutego 2014

Mapa z Chin / A Map from China

Polski: Cześć! Jak ostatnio wyglądała zawartość Waszych skrzynek pocztowych? Mam nadzieję, że są pełne nowości! Ja jakiś czas temu otrzymałem od mojej Penpalki z Chin ładną pocztówkę. Przedstawia ona mapę jednego z regionów Chin. Widokówka ma zaokrąglone rogi i ma troszkę nieregularny kształt. Według informacji, które przeczytałem region Xinjiang w polskiej nomenklaturze zapisywany jest jako Sinciang. Znajduje się w północno-zachodniej części Chin. Pod tym linkiem możecie zobaczyć lokalizacje regionu na mapie. Pocztówka jest fajna, cieszę się że ją otrzymałem. Podobają mi się naniesione na niej piktogramy, symbolizujące różne atrakcje turystyczne. Poniżej możecie ją zobaczyć kartkę i przyklejone do niej znaczki:

English: Hello there! How are your Mailboxes last time? I hope that they are full of postcards! :) I got this nice map postcard from my penpal from China. It is shaped card. There is map of China's region Xinjian on the postcard. Here is a link to map when You can see where this region is located. I like those little drawings and symbols placed on the map.  This postcard is interesting. I am happy that i received it. On the picture below You can see card and stamps:4 komentarze:

 1. Jeśli dobrze rozumiem - wymieniasz się z całym światem listami. Piękna idea! I piękne, inspirujące przesyłki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak :) a ściślej mówiąc mam korespondencyjnych znajomych w różnych częściach świata. Wspaniale jest pisać z osobami z krajów, które Cię interesują. Dziękuję za miłe słowo :)

   Usuń
  2. Aha, w ten sposób. To faktycznie oldschoolowo! ;)

   Usuń
 2. Boska kartka :-) też mam kilka mapek z Chin, ale Twoja jest wyjątkowo ciekawa :-)

  OdpowiedzUsuń