niedziela, 24 listopada 2013

Jesienne Gotochi / Autumn Gotochi

Polski: Cześć. Na pewno wiecie o tym jak bardzo lubię Azję i tamtejsze kartki Gotochi. Zapewne łatwo Wam sobie wyobrazić moją radość po otrzymaniu ostatniego japońskiego listu. We wtorek w mojej skrzynce pocztowej znalazła się przesyłka z Japonii, w środku znajdowała się  miła wiadomość z życzeniami urodzinowymi oraz piękna aktualna pocztówka z jesiennym obrazkiem skrzynki pocztowej. Ciesze się z niej ponieważ jest to już moja druga widokówka z Japońska skrzynką :) Na zdjęciach znajdujących się poniżej widać kopertę oraz jej zawartość.

English: Hey there! I am sure that you know that i am interested in Asia and Gotochi Cards. It is easy to imagine my happiness when i saw this letter. I got this mail on Tuesday. There was a kind message with birthday greetings and this current postcard with autumn themed mailbox. I am happy because it is my second Gotochi mailbox card. And this owl is super cute : ) You can see envelope and postcard below.


4 komentarze:

  1. japońskie listy/pocztówki zawsze mnie zachwycają :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fantastyczna pocztówka ze skrzynką. To w takim razie wszystkiego najlepszego, nie wiem, czy już spóźnione czy przyspieszone, ale życzę Ci jak najwięcej wspaniałych znaczków i pocztówek!

    OdpowiedzUsuń
  3. O! Ten facet z papeterii wygląda jak Jang Keun-suk - jedyny koreański aktor, którego znam...

    OdpowiedzUsuń