niedziela, 9 czerwca 2013

Jeże z Białorusi / Hedgehogs from Belarus


Witam wszystkich! Dzisiaj chciałbym Wam zaprezentować znaczki, które otrzymałem na listach od Eugenii, mojej korespondencyjnej znajomej z Białorusi. Jeże są jednymi z moich ulubionych zwierząt, dlatego bardzo się ucieszyłem z tego ze mogłem je dołączyć do mojej kolekcji. Znaczki te zostały wydane w 2012 roku. W Kazachstanie tym samym roku  w ramach wspólnej emisji  również została wydana seria znaczków utrzymanych w podobnej stylistyce graficznej.


Hello everyone! Today i would like to show you stamps that i get from my penpal Eugenia. She is from Belarus. Hedgehogs are one of my favourite animals, so when i get them i was really happy. Those stamps was issued on 2012, together with joint issue stamps from Kazakhstan.

3 komentarze:

  1. ładne ;) widać kreatywność, nie to co na naszych krajowych. w kartkach ze Wschodu zawsze zadziwia mnie częstotliwość, z jaką dochodzą...ostatnio było to jakieś 80 dni

    OdpowiedzUsuń
  2. Te jeżyki są na prawdę uroczę :) Pozdrawiam i życzę wytrwałości w prowadzeniu blog, który zapowiada się na prawdę ciekawie.

    OdpowiedzUsuń
  3. Otóż to...wytrwałość kluczem do sukcesu nie tylko w blogowaniu. Fajnie się zaczyna, będę odwiedzać:)

    OdpowiedzUsuń